TERMINI ODIGRAVANJA

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
reds

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by reds » 19 May 2009, 10:31

zagadur wrote:evo keva je opet iz ormara izvukao člansku iskaznicu hho-a i sad će opet biti pravednik medju narodima.ljudi će skandirat velikom mirotvorcu i kandidatu broj 1 za nobelovu nagradu za mir.češkam se po desnom uhu :DD
znam da ti idem na živce sa svojom dobrotom, ali ko te šljivi...naveo sam samo jednu olakotnu okolnost, pošto svi pišete samo njegove kikseve... :DD
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Kalach » 19 May 2009, 10:35

reds wrote:
zagadur wrote:evo keva je opet iz ormara izvukao člansku iskaznicu hho-a i sad će opet biti pravednik medju narodima.ljudi će skandirat velikom mirotvorcu i kandidatu broj 1 za nobelovu nagradu za mir.češkam se po desnom uhu :DD
znam da ti idem na živce sa svojom dobrotom, ali ko te šljivi...naveo sam samo jednu olakotnu okolnost, pošto svi pišete samo njegove kikseve... :DD
daj probaj napiati nešto lijepo o zagiju.... evo ja pokušavam već pola sata ali ne ide :neznam

:rofl
istra ti materina!
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 19 May 2009, 10:37

reds wrote:
zagadur wrote:evo keva je opet iz ormara izvukao člansku iskaznicu hho-a i sad će opet biti pravednik medju narodima.ljudi će skandirat velikom mirotvorcu i kandidatu broj 1 za nobelovu nagradu za mir.češkam se po desnom uhu :DD
znam da ti idem na živce sa svojom dobrotom, ali ko te šljivi...naveo sam samo jednu olakotnu okolnost, pošto svi pišete samo njegove kikseve... :DD
1.ne ideš mi na živce jer te volim :volim
2. pogledaj moj post par stranica unatrag gdje esplicitno kažem da se roniju ipak treba nešto tolelirat pošto do sad nismo imali većih problema sa njim

p.s. :volim kalach :volim
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Kalach » 19 May 2009, 10:38

za ronija... http://www.gorila.hr/go/foto-77-seksi-n ... gazine_com

mamamojenshish... ovo je bolje id svih xxx stranica :shocked
istra ti materina!
benx

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by benx » 19 May 2009, 12:48

djiki wrote:pisem prituzbu na ronija....
prosli tjedan je javio i potvrdio termin 5 do 12, ovaj tjedan u nedelju ga nekako uspio dobiti na fb forumu, i rekao je da ce probati srediti smjenu i da ce mi javiti u ponedeljak, danas je utorak, poslano mu je 4 poruke od mene, 2 od zagija, te jedno 4-5 poziva na koja se ne javlja .....
pripremit cu raspored za igru u 7 i paralelnu tablicu di se registriraju svi njegovi rezovi 3:0, ali mislim da je skroz neodgovoran i da ako ne javi nista treba se izvrsit velika rasprava sa njim, ako ne dodje bez oavijesti predlazem direktni crveni karton (plus je tu pricica koja nije za javnost)
Evo moje kratko obrazloženje: Svi mi već znamo da ti a posebno Zagi imate kandidate za ligu kratko i jasno! :jupiiii :oops :rollingofl :kres :cupajkosu :bleee
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 19 May 2009, 13:15

salu na stranu, da fali 1. ili 2. dio prvenstva moze nadoknadit, ako ne dodje 3. brisu se bodovi njegovi i moze doci do nemalih promjena na tablici npr. da cile smanji ili tuntar poveca bodovni zaostatak i uvijek ce se neko osjecati zakinutim...
pickice cuga sve stoji, ali sms poslati nije tolika greda sa odgovorom ok ili ne mogu
Chile

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Chile » 19 May 2009, 13:31

vanja je možda i dobro reko ali ako se ne javlja i ne uzvarti na 5 poruka onda stvarno je to jadno. ni ja ga nemogu dobiti ovih dana
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Kalach » 19 May 2009, 13:42

Chile wrote:vanja je možda i dobro reko ali ako se ne javlja i ne uzvarti na 5 poruka onda stvarno je to jadno. ni ja ga nemogu dobiti ovih dana
nezna 'ko ga zove kad zoveš sa fiksnog :rofl
istra ti materina!
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 19 May 2009, 14:05

Kalach wrote:
Chile wrote:vanja je možda i dobro reko ali ako se ne javlja i ne uzvarti na 5 poruka onda stvarno je to jadno. ni ja ga nemogu dobiti ovih dana
nezna 'ko ga zove kad zoveš sa fiksnog :rofl
:rofl :rofl :rofl
Chile

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Chile » 19 May 2009, 14:07

1. on ima moj fiksni 2.jel vi znate šta znači da se ne javlja??? kad nekog zoveš par puta i ništa. :tupan
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 19 May 2009, 14:22

mislis da sa zabetoniranim cipelicama na dnu u laguni sa ribicama?
Chile

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Chile » 19 May 2009, 14:55

roni potvrdio dolazak
reds

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by reds » 19 May 2009, 15:12

Chile wrote:1. on ima moj fiksni 2.jel vi znate šta znači da se ne javlja??? kad nekog zoveš par puta i ništa. :tupan
Vidiš da te zajebaje...što se ložiš brate??? :bdobro
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 19 May 2009, 17:09

benx wrote:
djiki wrote:Evo moje kratko obrazloženje: Svi mi već znamo da ti a posebno Zagi imate kandidate za ligu kratko i jasno! :jupiiii :oops :rollingofl :kres :cupajkosu :bleee
molim te benx,pročitaj moj post od par stranica unatrag gdje sam lijepo napisao da se ne treba brzat sa izbacivanjima iz lige pogotovo u ronijevom slučaju koji do sad nije imao neke velike kikseve.
benx

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by benx » 19 May 2009, 17:23

zagadur wrote:
benx wrote:
djiki wrote:Evo moje kratko obrazloženje: Svi mi već znamo da ti a posebno Zagi imate kandidate za ligu kratko i jasno! :jupiiii :oops :rollingofl :kres :cupajkosu :bleee
molim te benx,pročitaj moj post od par stranica unatrag gdje sam lijepo napisao da se ne treba brzat sa izbacivanjima iz lige pogotovo u ronijevom slučaju koji do sad nije imao neke velike kikseve.
Ma gledaj meni se neda polemizirat ja se samo šprdam s vama ali ču ti reč da si prije par mjeseci Ti prvi dizao trasparente da se treba izbacit Milasa i Ronija iz lige, a djiki tada još nije bio dobar, je samo klimao s glavom, kao radnici Istraturista koji marljivo i časno klimaju glavom svojim poslodavcima i menegerima!!!!! :rollingofl :rollingofl
Chile

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Chile » 20 May 2009, 00:42

sad sam bio s ronijem i on kaže da nemože doći na turnir jer ide slo ali nisam baš skužio zbog čega. :neznam :-(
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 20 May 2009, 00:45

Chile wrote:sad sam bio s ronijem i on kaže da nemože doći na turnir jer ide slo ali nisam baš skužio zbog čega. :neznam :-(
neznam šta reći na ovo.morat ćemo opet sastančit :-( .

p.s.čuo se jučer sa vidovićem ali odmah mi je dao do znanja da nema baš vremena za nas
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 20 May 2009, 08:36

nemam rijeci ako je istina u 15.40 mi je javio da dolazi i jos me cini ludim da ako je rekao ok da ce sredit da sto jos ima opet javljat, i sad ovo, kaze cileu da nece doci, bez da obavijesti mene ili zagija ko osobe vezane uz davanje termina.....
ja cu sutit i necu nis sastancarit da ne ispada da guram neku pravicu, ali....
Image
benx

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by benx » 20 May 2009, 10:35

djiki wrote:nemam rijeci ako je istina u 15.40 mi je javio da dolazi i jos me cini ludim da ako je rekao ok da ce sredit da sto jos ima opet javljat, i sad ovo, kaze cileu da nece doci, bez da obavijesti mene ili zagija ko osobe vezane uz davanje termina.....
ja cu sutit i necu nis sastancarit da ne ispada da guram neku pravicu, ali....
Image
Pa govorim ti da Ti i Zagi imate kandidata za ligu a ti kažeš šalu na stranu!
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 20 May 2009, 10:38

koga bi ti brka sindikalca?pa da uzme rad ili scunthrope posto je tamo najveca zeljezara u europi, i da nas pocne jebat sa salary cupom da igraci trebaju dobivat povecanje od 6% svaki mjesec kao u liburniji?
Locked