Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
reds

Post by reds » 06 Mar 2008, 11:19

Kalach wrote:zagi mislim da nakon ovoga slijedi :hatsoff ... jer ovim stvarima te ipak nije podučavao... još puno baruta ima u djikiju i velikim koracima se vraća na scenu... mislim da je 7 stupnjeva rihterove malo u odnosu na benxovu reakciju... preporučam svom kumu, milas i chiletu da se zaključaju u podrume, za vas ostale me nije briga...
Bit će jebeno kume izlaziti na ulice ovih dana... :boks, bit će rata nakon ovoga
Image
djiki

Post by djiki » 06 Mar 2008, 12:34

ukratko jučer turnir od superdosadnog do superzanimljivog.chile gazi u prvom djelu i čini veliku bodovnu prednost no u trenutku kad je išao odigrati 16 . utakmicu bez poraza (za izjednačenje redsova rekorda) biva superiznenađujuće poražen od čovjekolike ribice ronija, i poslije od djikija di iznerviran čini 3 crvena (ljut na sve koji kao ne navijaju za njega da izjednači rekord :roll uz bujicu niskih strasti - ipak nije dorastao kraljevima provokacije da se tako raspizdi :cool) :-( ) tako da je na kraju 2/3 samo 6 bodova prednosti u odnosu na benxa (koji da nije izgubio od zamorca u zadnjem kolu bi bio na 3 boda)
u kupu prolazi outsajdera ronija i zagadura (koji je protiv benxa imao nevjerovatna 3 penala!!!)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 06 Mar 2008, 12:45

nije valjda de se zagadur zvan chopa opasno približio prvom trofeju... mislim da se to radi kako bi se mene isprovociralo...
zagadur

Post by zagadur » 06 Mar 2008, 12:52

Kalach wrote:nije valjda de se zagadur zvan chopa opasno približio prvom trofeju... mislim da se to radi kako bi se mene isprovociralo...
ovaj put sam sve snage usmjerio na kup i to se pokazalo odličnim potezom.istina protiv benxa sam imao dosta sreće.sad čekam ronija u finalu.da moram stavit neku lovu na kladionicu,na sebe nebi stavio ni lipe jer mi se već ruke tresu ko list papira na senjskoj buri
tuntar

Post by tuntar » 06 Mar 2008, 12:53

To je fora :-D :-D :-D .Sad sam vidio kolko on radi :kavica i sta radi!!!!
zagadur

Post by zagadur » 06 Mar 2008, 12:56

tuntar wrote:To je fora :-D :-D :-D .Sad sam vidio kolko on radi :kavica i sta radi!!!!
jedva čekam drugi i treći nastavak benxove trilogije.djiki najavljuje nešto spektakularno :eksplozija .evo poslao sam ženu i malu u podrum da budu na sigurnom u slučaju sranja
reds

Post by reds » 06 Mar 2008, 12:57

tuntar wrote:To je fora :-D :-D :-D .Sad sam vidio kolko on radi :kavica i sta radi!!!!
...ajme majko sad ga tuntar drži za muda... :DD
reds

Post by reds » 06 Mar 2008, 12:59

zagadur wrote:
Kalach wrote:nije valjda de se zagadur zvan chopa opasno približio prvom trofeju... mislim da se to radi kako bi se mene isprovociralo...
ovaj put sam sve snage usmjerio na kup i to se pokazalo odličnim potezom.istina protiv benxa sam imao dosta sreće.sad čekam ronija u finalu.da moram stavit neku lovu na kladionicu,na sebe nebi stavio ni lipe jer mi se već ruke tresu ko list papira na senjskoj buri
nisi komentirao i tvoj novi potpis! :-(
zagadur

Post by zagadur » 06 Mar 2008, 13:01

reds wrote:
zagadur wrote:
Kalach wrote:nije valjda de se zagadur zvan chopa opasno približio prvom trofeju... mislim da se to radi kako bi se mene isprovociralo...
ovaj put sam sve snage usmjerio na kup i to se pokazalo odličnim potezom.istina protiv benxa sam imao dosta sreće.sad čekam ronija u finalu.da moram stavit neku lovu na kladionicu,na sebe nebi stavio ni lipe jer mi se već ruke tresu ko list papira na senjskoj buri
nisi komentirao i tvoj novi potpis! :-(
kad je sve benx benx benx bla bla neka i moj potpis bude u stilu :DD
reds

Post by reds » 06 Mar 2008, 13:02

Djiki kad će novi filmići, hočemo još, hočemo još... :-B :-B :-B
djiki

Post by djiki » 06 Mar 2008, 13:04

reds wrote:Djiki kad će novi filmići, hočemo još, hočemo još... :-B :-B :-B
nažalost teško nestalo čudom sa servera facebooka :evil :idea :-( :suspect:
reds

Post by reds » 06 Mar 2008, 13:05

idem još jednom, po dvadeseti put vidjeti radnika sezone... :-D Benki br.1 turističkih dijelatnika. :-D
zagadur

Post by zagadur » 06 Mar 2008, 13:08

djiki wrote:
reds wrote:Djiki kad će novi filmići, hočemo još, hočemo još... :-B :-B :-B
nažalost teško nestalo čudom sa servera facebooka :evil :idea :-( :suspect:
evo zovem frezu da riješi facebook :evil
djiki

Post by djiki » 06 Mar 2008, 13:08

reds wrote:idem još jednom, po dvadeseti put vidjeti radnika sezone... :-D Benki br.1 turističkih dijelatnika. :-D
jesmo li se zatoborili :-(
i najveće pitanje benx je radišan i tako radi, a što je pak s tuntarom koji se samo smije...da mi je vidjet snimku kamere iz casina :idea
zagadur

Post by zagadur » 06 Mar 2008, 13:11

djiki wrote:
reds wrote:idem još jednom, po dvadeseti put vidjeti radnika sezone... :-D Benki br.1 turističkih dijelatnika. :-D
jesmo li se zatoborili :-(
i najveće pitanje benx je radišan i tako radi, a što je pak s tuntarom koji se samo smije...da mi je vidjet snimku kamere iz casina :idea
i ti dobro znaš da benxu nemože ništa parirat,samo se bojim da nisi dobi naredbu od benxa da ne staviš druga dva filma na forum
djiki

Post by djiki » 06 Mar 2008, 13:14

zagadur wrote:
djiki wrote:
reds wrote:idem još jednom, po dvadeseti put vidjeti radnika sezone... :-D Benki br.1 turističkih dijelatnika. :-D
jesmo li se zatoborili :-(
i najveće pitanje benx je radišan i tako radi, a što je pak s tuntarom koji se samo smije...da mi je vidjet snimku kamere iz casina :idea
i ti dobro znaš da benxu nemože ništa parirat,samo se bojim da nisi dobi naredbu od benxa da ne staviš druga dva filma na forum
nije kunem se....jednostavno ishlapili sa facebooka, vjerojatno pritisci na vlasnika profila od strane zle antante.....pokušat ćemo drugim putevima doći do snimaka.....
zagadur

Post by zagadur » 06 Mar 2008, 13:18

pa makar da napravimo jednu premijeru flmića u prostoru samo za odabrane.još uvijek sam mišljenja da bi nam freza mogao pomoći oko kopanja po facebookovom serveru :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 06 Mar 2008, 13:27

ne samo tuntar... benki moj, takav scenarij još nisam vidio...

mrak se spustio u dvorište djikijevog imanja prilično idiličnih dolinaca, posljednje zrake svjetlosti odavno su prevalile put alpi kad začuh kronolški precizne tupe udarce i zapomaganje... uplaših se... dok sam grmovima šparužine pokušavao sakriti svoje omaleno tijelo zrak je parala komandatski dirigirani snop svjetlosti djikijeve ručne svjetiljke... u sveopčoj tami razlučio sam jedini mogući scenariji... iako u prvi tren pomislih da mi je mozak omamljen sinoćnjim opijatima jasno se vidjela silueta benvina i kramp koji je čvrsto zabijao u crvenu istarsku zemlju... znoj je svjetlucao i klizio po radnoj košulji i kravati istraturista... vrijeme je prolazilo u djikijevim naredbama, benkijevim zanovjetanjem i mojim dahtajima... vjerujte mi nikad nisam tako glasno disao i pribojavao sam da će djiki nanjušiti moj strah...šta sad... pomislih kad je najednom nastao muk, benvin je odložio kramp i stajao nepomičan naspram djikiju... i čekam ja tako i gledam u smjeru nesretnika kao i benx koji još uvijek nije znao šta mu se sprema ili se jednostavno pomirio sa djikijevim zamislima... odjedom ugledah suzu na benvinovm licu i djikijev prst usmjeren u pravcu ovećeg lijesa.... pognute glave benvin se samo spustio u drvenu nastambu koju mu je tako precizno i filigranski točno dizajnirao djiki da nije ni najdraži joypad stao... posljednje riječi koje je djiki izustio a benvin ostao nijem bile su... to sam napravio radi tebe, shvati me, nisi zaslužio više živjeti...
Last edited by Kalach on 06 Mar 2008, 13:32, edited 1 time in total.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 06 Mar 2008, 13:31

hvala ti kume.... čulo se prigušeno benkijevo mrmljanje dok je djiki već lopatom bacao zemlju u rupu sa benkijevim lijesom...
djiki

Post by djiki » 06 Mar 2008, 13:41

kalach ti si bolestan :-(

pitanje za chopu.tvrdis kako je transkarent na istoku fotomontaza, jel i iz ovog gla fotomontaza (gore desno?)

Image
Locked