Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 12:33

Koji auto vozi Kova metalac nekad veliki Mikijev prijatelj
zagadur

Post by zagadur » 04 Jan 2008, 12:36

Image
evo čudovišta na 4 kotača koji teško da će stić na dolomite ali i taj je dobar samo da se ne ide sa kevinim autom,da se ne baci u nepredvidjeni trošak
djiki

Post by djiki » 04 Jan 2008, 12:39

jebemti tražim po ure odgovarajuću sliku i sad me preduhitrio :-(

znaš da pati za udobnošću, sigurnošću i brzinom.
diana je najbolji izbor i po meni.....
zagadur

Post by zagadur » 04 Jan 2008, 12:45

evo najjeftinijeg arnžmana na tržištu za 7 dnevno skijane: kova vozi,simon posudi pancerice,klaun retro doposci a benki lovu za platit hotel i za kurčenje po birtijama
zagadur

Post by zagadur » 04 Jan 2008, 13:16

benki jel se sječaš ovih likova: ari-pekka nikola,dieter thoma i frantisek jež? :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Jan 2008, 13:29

to ti zagi dođe kao da pitaš jel se sjećaš tipurića, miljuša, setinova itd... bolje se pitaj 'ko je suzano vasiljević... tu da te vidim
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Jan 2008, 13:31

jedino što u danasnje vrijeme nije fora to sto zagi moze danas sve pronaći na wikipediji ili na jubitu...
djiki

Post by djiki » 04 Jan 2008, 13:36

kaiser-kalach wrote:jedino što u danasnje vrijeme nije fora to sto zagi moze danas sve pronaći na wikipediji ili na jubitu...
suzanua ne moze :-D
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 13:48

Da te vidim Zagi suzano!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Jan 2008, 13:55

10-tak strana prepucavanja na istu foru i tako godinama!? pa više se nije fora sprdat na hajduka ili likovati na pobjede dinama... bilo bi mi draže da netko napiše kako je strojo (trener savudrije op.a.) izbacio galeta iz ekipe nakon samo 16 minuta i 9 neuspjelih škarica... šta su lokalni navijači odobrili sa glasnim "galouić čol te la domovnica e 2 slike e va far le zapalit da te više ne gledamo... jebemti fjaku koša ne ga fato uvalit per do kili de tripice!"
djiki

Post by djiki » 04 Jan 2008, 13:59

buahahahahaa :-D
gale hahahahahaha
gale
buahahaha :-D
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 14:39

Ja priznam da nisam ekspert za područje Kanegre Bulle Savudrije ja to prepuštam tajnom agentu Zagijevijeviču
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Jan 2008, 14:40

benx ajde da čujem, kad to već neko vrijeme slušam, kad i koliko si ti puta financirao mene i andročeca na gostovanjima... koliko se ja sjećam nismo previše puta bili zajedno na utakmicam ali si zato zagiju napuni đepove zajedljivim komentarima u vezi toga...
jedini put kad sam htio ići na utakmicu a bio sam bez love bilo je finale kupa (mislim na tekme na koje smo zajedno išli)
ono kad smo kupovali šalovu od bijelih anđela išli smo vlakom preko slovenije i tu je sve štimalo... osim što si 2-3 sata visio na prozoru i imitirao zvuk vlaka...
u splitu protiv italije isto... tamo si čak pokušao otrovati mene i pera nekim čudnim pizzama a da ne govorim kako si plašio ljude u busu deranjem usred noći... protiv danske imamo zabilježeno da si pio našu travaricu iako nisi učestvovao u kupovini... neki su ti to gadno zamjerili...
jedino ako misliš ono kad si financirao odvaljivanje brave u stanu od mislava na ravnicama gdje smo pojeli sve šta je sanjica donijela kao zimnicu... mislav nam je gadno zamjerio iako nas je poslužila i tu je pukla veza... šmrc... kasnije smo morali vaditi vruće krumpire na stanici u bujama egzotičnim darovima bivšoj prinčipesi....

da ne idem u detalje....
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 14:42

Kalač kako me svi zajebavaju da sam kupiju kokošar u Multimatu možeš mi reči kako da ulažem s tobom u tvoju Yachting koču šta imaš na Jadranu tako da se maknem od ovih ludjaka pa da se smijemo o Wikipediji i i vasiljevičem što Zagi nezna tko je :rollingofl
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 14:54

Izgleda da sam se jadno prevario da sam ja neki lik koji sam spreman nekom uvijek pomoć kad to treba zato šam i šupak puno puta čuo na više fora sa nekih strana i vrlo brzo se i otrijeznio iz nekih mojih snovam da sam ja ok, to je prvo nikad neču zaboravit isto vaše ruganje idemo na Janicu u Maribor Benx će vozit i tek sam tada shvatio da sam kako bi mi rekli šupkenšeš ali nisam Vam zamjerio tek sam neke stvario počeo zamjeravat ali Ti nemaš veze s tim jer ti si bio već odselio u zagreb. Ti nemaš veze s tim apsolutno niti ču te mješat u neku pozadinu niti sam ikad rekao za tebe neku loš stvar osim nekih beznačajnih sitnica.
Ovo što si potaknuo si ti Zagi dao povoda da neke stvari sad vidi i da me može karat da nemam muda nikome ništa reči i neznam po koji put opet ču ispad šupak meni se reklo u zadnjih 2-3 godine tolikoputa da sam šupak i da je to već postalo autorsko pravo Benx je šupak ali znaš šta ću ti reč boli me kurac toliko smo se Već izogovarali da sutra ti kažeš nekome Benx je ovo ono čak bi mi bilo fora i osjećao bi se "ugodno".

:rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl Kalač imao si pravo kad si rekao Simonu da me nije trebalo uzeti u ligu 8.
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 15:00

[quote]jedino ako misliš ono kad si financirao odvaljivanje brave u stanu od mislava na ravnicama gdje smo pojeli sve šta je sanjica donijela kao zimnicu... mislav nam je gadno zamjerio iako nas je poslužila i tu je pukla veza... šmrc... kasnije smo morali vaditi vruće krumpire na stanici u bujama egzotičnim darovima bivšoj prinčipesi....

Ovaj dijo neću komentirat jer se mene ne tiče toliko to je više smijeh!!!
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 15:02

Kalač i još jedno što ti svi gadno zamjeravaju ti si Benx 2 jer navijamo za iste klubove a Eugen i Rade navijaju za Dinaro tako da smo mi sijamski blizanci i to mi je fora
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Jan 2008, 15:02

morao sam malo aktivirati forum a i dodati malo detalja kako bi zagiju zagolicao maštu... ma nigdje te nisam spomenuo u negativnom kontekstu jedino ako ti to vidiš drukčije... meni je sve što smo radili fora iako je to ljudima glupo... znam kad smo satima igrali sa papirićima ligu uefa, kup kupova i kup prvaka... neki sa na to mogu cijeli život smijati a meni je to fora za cijeli život... šta misliš zašto ja i danas znam "da se to čuje do daleke australije...." i zašto je zero a zero per noj postala poštapalica, ne sigurno zbog zadnjih 10 godina...
to je jedan od razloga koji me uvijek vuče doma i zbog kojeg mi sve ovo ima smisla...
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 15:04

I još jedno dok Miki spava Zagi čuva Reju ja moram stavljat muda na pladanj a ja bi isto se išao malo odmorit
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Jan 2008, 15:06

se sjećaš kad smo na radiju slušali sevillu u kupu uefa na španjolskom radiju i kad je šuker zabio gol u 2. produžetku? onda nije postojao teletex sa rezultatima a nama je bilo bitno kako igra šuker.... koko to nekome objasniti... kako smo još prije 15 godina znali koliko wycombe ima prosječno ljudi na domaćim utakmicama...
Locked