Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Post by djiki » 03 Jan 2008, 10:14

Image

zagi kolje krcku hobotnicu :-D
zagadur

Post by zagadur » 03 Jan 2008, 10:31

takvog demagoga kao što je benki,europa nije vidjela od antičke grčke.a ta demagogija je uvijek bila u službi ispiranja sramote dragog mu kluba.nadalje dragi benvine predložio bi ti da nazoveš ercega i da mu u tvom stilu savjetuješ da bi bilo bolje onih 400 iljada eura što su dali za maradonu sa baltika ulože u novog biću mladinića.da im stvori nove talente kao što su bili bokšić,asanović i bilić a ne da kupuje robu sa greškom a mlade igrače prodaje u vladivostok za eduardovu dnevnicu
benx

Post by benx » 03 Jan 2008, 10:42

Ajde Zagi ipak si nešto komentirao a komentiraj sad ovo
Potom se obratio i svom tužnom kapetanu, koji je, navodno, prije nekoliko dana izjavio da je uništen čovjek:

"Luka, znam da si skroman momak, koji ne želi biti različit od svojih kolega iz svlačionice. Ali, poručujem ti, sam si odredi plaću! Za godinu dana imat ćeš priliku za još veći transfer, bit će još veći izbor klubova..."

"Imaj povjerenja u mene, u Dinamo, u suigrače, bit ćeš mi zahvalan", pokušao je umiriti Modrića gazda Zdravko, priznavši na kraju da je svjestan koliko je hrvatski reprezentativac tužan i nesretan.
zagadur

Post by zagadur » 03 Jan 2008, 10:55

nikad ali baš nikad nečeš čut nešto protiv mamića iz mojih ustiju
djiki

Post by djiki » 03 Jan 2008, 11:12

zagadur wrote:takvog demagoga kao što je benki,europa nije vidjela od antičke grčke.a ta demagogija je uvijek bila u službi ispiranja sramote dragog mu kluba.nadalje dragi benvine predložio bi ti da nazoveš ercega i da mu u tvom stilu savjetuješ da bi bilo bolje onih 400 iljada eura što su dali za maradonu sa baltika ulože u novog biću mladinića.da im stvori nove talente kao što su bili bokšić,asanović i bilić a ne da kupuje robu sa greškom a mlade igrače prodaje u vladivostok za eduardovu dnevnicu
pa šta je čovjek krivo rekao? za puste šolde što idu u dinamo se može stvoriti cibona, rk zagreb, mladost, ok mladost da haraju europom. istina je nisu ni približno jednaki sportovi po važnosti ali mislim da je bolje imat:
cibonu, rk zagreb i mladost prvake europe nego dinama u ligi prvaka (ili vjerojatnije u ligi uefe)
uostalom klubovi bi se trebali samo financirati, mamić je dobio ogromnu kesu pa nebi mu više pomoć grada trebala.sa tim sredstvima bi i prečko bilo prvak države.
a da ne govorimo koliko se moglo npr.oboljeloj djeci u hr (i zg) pomoći sa tim silnim sredstvima u unapređivanju bolnica i sl.
djiki

Post by djiki » 03 Jan 2008, 11:13

zagadur wrote:nikad ali baš nikad nečeš čut nešto protiv mamića iz mojih ustiju
ja nekad ne svaćam jesi li ti totalni luđak ili iluzijonist.....
zagadur

Post by zagadur » 03 Jan 2008, 11:30

Image
slažem se sa vama demagozi.treba i jugoplastiku vratit na stare staze a ugasit klubove koji životare na sredini tablice jadne hnl.kako djiki kaže više vrijedi 18 mjesto u jugo-ligi nego titula u hnl,ali pitam se koliko je tri godine bez trofeja u hnl u ex -jugo okvirima
djiki

Post by djiki » 03 Jan 2008, 11:34

zagadur wrote: slažem se sa vama demagozi.treba i jugoplastiku vratit na stare staze a ugasit klubove koji životare na sredini tablice jadne hnl.kako djiki kaže više vrijedi 18 mjesto u jugo-ligi nego titula u hnl,ali pitam se koliko je tri godine bez trofeja u hnl u ex -jugo okvirima
circa 50 godina.....

zagi možeš ti bolje....
zagadur

Post by zagadur » 03 Jan 2008, 11:39

Image
djiki u suljinim godinama
djiki

Post by djiki » 03 Jan 2008, 11:50

staro....
možeš ti bolje odgovoriti umjesto da glupe slikice stavljaš
benx

Post by benx » 03 Jan 2008, 12:03

Zagi Mislav te toliko ishvalio kao nadarenog pametnog čovjeka koji češ nešto pametno reć ali bez nekog ocrnjivanja ti plutaš od fijaska do brodoloma Image ovu sam sliku namjerno stavio da vidiš kakav ti imaš dijalog
djiki

Post by djiki » 03 Jan 2008, 12:11

ja benki da me jebes ne kuzim jel zagi bedak ili genijalac.jel nas vec par godina farba sa pricama ili stvarno tako misli....neznam......

al bar mi je priznao da vise voli tita od pavelica, to je vec korak naprijed (u fojbu)
djiki

Post by djiki » 03 Jan 2008, 12:50

Image

eskluzivna slika krcke hobotnice sto danas ide pod peku....
4 kvintala zive vage
benx

Post by benx » 03 Jan 2008, 13:19

Prognoze za današnji turnir Tuntar uvjerljivo prvi 2 čile
3 Vanja 4 Zagi 5 Benx 6 Mislav 7 Milas 8 Rony Ti Miki
djiki

Post by djiki » 03 Jan 2008, 13:22

cile top of the pops, tuntar, benx, vanja (bolestan je ima proljev cjeli dan :-D-utjecat ce na formu kad bude bio u 16-ercu i prisere mu se), djiki, zatrescu, milas, roni

iako mislim da bi milas mogao iznenaditi danas, dok zagi moze iznenaditi samo kulinarskim umjecem (nadam se na pozitivno)
zagadur

Post by zagadur » 03 Jan 2008, 14:05

prognoza kuhara bedaka: tuntar uvjerljivo prvi,2.čile zbog snage ekipe,3. benki na krilima forlana,4. keva na krilima prijetnji(nadam se sve prema benkiju),5. bedak jer imam ibru,6.suljo il bidone jer nije bidone bezveze,7. flajnet i ako je otišao klose i 8. celestino jer je saha sad u forestu
benx

Post by benx » 03 Jan 2008, 14:16

benx wrote:Ajde Zagi ipak si nešto komentirao a komentiraj sad ovo
Potom se obratio i svom tužnom kapetanu, koji je, navodno, prije nekoliko dana izjavio da je uništen čovjek:

"Luka, znam da si skroman momak, koji ne želi biti različit od svojih kolega iz svlačionice. Ali, poručujem ti, sam si odredi plaću! Za godinu dana imat ćeš priliku za još veći transfer, bit će još veći izbor klubova..."

"Imaj povjerenja u mene, u Dinamo, u suigrače, bit ćeš mi zahvalan", pokušao je umiriti Modrića gazda Zdravko, priznavši na kraju da je svjestan koliko je hrvatski reprezentativac tužan i nesretan.
Ma ne pljuvati po Mamiću nego to što je Luka demolariziran to mi kometiraj
zagadur

Post by zagadur » 03 Jan 2008, 14:19

djiki wrote:ja benki da me jebes ne kuzim jel zagi bedak ili genijalac.jel nas vec par godina farba sa pricama ili stvarno tako misli....neznam......

al bar mi je priznao da vise voli tita od pavelica, to je vec korak naprijed (u fojbu)
druže djiki posadimo cveće kuda vojska druga tita kreće-BRAČ NIKADA NEĆE BITI BRACHIO keo cres cherso
zagadur

Post by zagadur » 03 Jan 2008, 14:26

to što si ti prepisao u vezi modrića su obična novinarska tendenciozna naklapanja.barem si ti toliko pametan da znaš da su novinari zadnje smeće u ovoj državi
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 03 Jan 2008, 14:57

zagadur wrote:novinari zadnje smeće u ovoj državi
nakon političara i samozvanih gazda klubova :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
Locked