Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 23 Apr 2008, 17:20

Chopa wrote:znam samo podjebajem, kao nastavak teniskog meca na djikijeve jutarnje SMSove :DD
Vaš odnos pomalo počinje ličit na onaj starih bračnih parova, non- stop se svađaju al ne mogu jedno bez drugog. To je ljubav :heart:
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
zagadur

Post by zagadur » 24 Apr 2008, 13:43

jučer odigrana 2/3 114. prvenstva.chile-standardno odličan,djiki-odličan dok nema mice,benx-dobar protiv jezgre ali slab protiv fenjeraša,tuntar-igrao debelo ispod svojih mogućnosti,zagi-ibracadabra,fonji-iznenadjujuće dobar(adriano prvi strijelac),milas-ništa novo u njegovoj igri i keva-ex dobar igrač pes-a :-(
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 13:47

odigrno 2 dio prvenstva, djiki zaostaje 6 punata za glavnim favoritom i nada tinja u tih zadnjih 10 kola, velik pomak u mojoj igri sto je rezultat promjene dresa (sa cccp preso na skotsku), novog kontrolera od pogija (daje ubrzanje za 10% igračimapo mojoj procjeni) te zeljama i drzanjima figama od mog cyberprijatlja chope...iznenadjenje zagadur koji dijeli 3-4.mjesto sa g.benxom i mizerna 12 bodova redsa u 18 kola!!!
roni (ili po novom fonji) ide najvjerojatnije pod opomenu prediskljucenje.
djiki osvojio kup nad redsom u superuzbudljivom finalu dok je drugarica mica bila tamo i nosila svom djikiju tradicionalno pegulu bilo 2:0 za reds kad je djiki je zamolio da otidje preokret 2:2 i onda penali
izvanserijski ispad tuntara nad zagadurom (bez pretjerano falivenih padeza)....
benx opet imao svoji stand up komediju nadam se da je zaadur zapamtio koju provalu da je zapise na forum po benkijev topic, meni ostala samo ona ićo matijević :-D :-D :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 24 Apr 2008, 13:54

stvarno jadno ako chile tako lako osvaja bodove... samo da ga prisjetima kako ima score protiv mene 0/5 sa druženja u ozlju... slučajno ili ne, pod utjecajem alkohola ili ne (obostrano) činjenice stoje...
evo to je jedan od razloga zašto se ne vraćam u umag, da ne poremetim idilu i da ne pretvorim ligu u jednosmjernu ulicu... pa 'ko bi mogao mene slušati nakon 6-7 uzastopnih titula...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 24 Apr 2008, 13:59

chile osvaja lako titule zbog 3 razloga.talentiran je za igru,odlično je draftao i zato jer se nikoiz jezgre previše ne pali na njega.benx bi na primjer radje pobjedio djikja jedanput sa 1:0 nego chileta pet puta sa 6:0
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 24 Apr 2008, 14:03

to je istina i meni je draže kad benxa pobjedim jednom sa 1:0 nego što tebe dobijam 10 puta za redom...
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 24 Apr 2008, 16:18

kalače,ja protiv tebe nemogu igrati ozbiljno jer si redikul! a protiv tebe nikad nisam igrao trijezan :! i kad igram prijateljske ne igram ozbiljno kao u ligi! zagi, ti se pališ na ronaldinha a nikako da ga ozljediš
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 24 Apr 2008, 16:34

ja gubim od tebe jer nisam trijezan!?!?!?
ja gubim od tebe jer si redikul!
ja gubim od tebe jer si stariji
ja gubim od tebe jer mi se sestra pali na tebe
ja gubim od tebe jer je hajduk loš za popizdit
ja gubim od tebe jer je ićo purger
ja gubim od tebe jer ti se uvaljujem u pakšu
ja gubim od tebe jer su djiki i zagi rekli da mi pustiš koju pa se zalomilo njih 5
ja gubim od tebe jer se igralo u lovu pa gubim pamćenje
ja gubim od tebe jer sam veći redikul od djikija ali nikako da tebe premašim
.....

jel treba dalje?
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 16:42

daj klaunach bio bi 5-6 u našoj ligi što je veliki uspjeh pošto si u ligi jazavca zadnji :idea
chile je za tebe fiat stilo :idea
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 24 Apr 2008, 16:49

vidim... zadnje prvenstvo koje se igralo sam vas sve razmontirao... a to tvoje pilanaopako već je pročitano... uvijek ista priča...
jedva čekaš napisati tu tvoju ofucanu rečenicu da se iznerviram... e pa dobro, ja bi bio 6. u toj vašoj smješnoj ligi...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 16:52

Kalach wrote:, ja bi bio 6. u toj vašoj smješnoj ligi...
vidis ni u smjesnoj ligi nebi bio prvi, ali u svakom slucaju to ti trebam dat priznanje bio bi najatraktivniji a bogme i najzgodniji..... :idea
Chile

Post by Chile » 24 Apr 2008, 19:04

kalač ti si najbolji!!!!! :heart: samo neznam zašto uvijek kad dođeš u umag si kanta za napucavanje :-st neslužbeni turnir si osvojio kad mene nije bilo :cool)
benx

Post by benx » 24 Apr 2008, 20:46

Pool: Protik koga vam je najsladja pobjeda, evo ja dajem glas odmah Benxu da počnemo glasanje!!!!!
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 20:49

prijevod
benx wrote:Poll: Protiv koga vam je najsladja pobjeda, evo ja dajem glas odmah Benxu ,pa da počnemo glasanje!!!!!
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 20:49

benx zna se :cool)
benx

Post by benx » 24 Apr 2008, 20:55

benx wrote:Pool: Protik koga vam je najsladja pobjeda, evo ja dajem glas odmah Benxu da počnemo glasanje!!!!!
Zašto nemogu više editirat pa da odmah ispravim greške!!!!!!
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 20:58

benx wrote:
benx wrote:Pool: Protik koga vam je najsladja pobjeda, evo ja dajem glas odmah Benxu da počnemo glasanje!!!!!
Zašto nemogu više editirat pa da odmah ispravim greške!!!!!!
nebih znao trebalo bi ti bit opcija edit, stvarno neznam pitaj pogija
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 25 Apr 2008, 09:28

daj mi molim te ponovo objasni kako si popušio 5 od 5... čisto me zanima kako jedan takav redikul može pobjediti nekoga... kad ja dobijem to je uvijek neslužbeno, u pijanom stanju, u tvojoj sestri ili neznam čemu...
istra ti materina!
reds

Post by reds » 25 Apr 2008, 09:53

I u ovakovoj situaciji kakva je sad, di smo kante za napucavanje i ja i moj dragi prijo benvin, žalosno je al moram svoj glas opet dati njemu...
benx - uvijek i zauvijek jedan bod, one point, un point :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 25 Apr 2008, 11:03

meni je pak najdraže kad riise zabije gol u '95.... znači moj bod ide kevi...
istra ti materina!
Locked