Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
benx

Post by benx » 03 Jan 2008, 15:16

zagadur wrote:to što si ti prepisao u vezi modrića su obična novinarska tendenciozna naklapanja.barem si ti toliko pametan da znaš da su novinari zadnje smeće u ovoj državi
Niso to novinari rekli nego to je transkript sa you tube-a

Image

To je gazda izjavio!
ImageImage
zagadur

Post by zagadur » 03 Jan 2008, 15:20

poglavica wrote:
zagadur wrote:novinari zadnje smeće u ovoj državi
nakon političara i samozvanih gazda klubova :-D
sve tri skupine gradjana imaju jake veze sa odlagalištem otpada,nažalost neki tamo nikad ne završe
djiki

Post by djiki » 03 Jan 2008, 15:53

zaključak
:modrić je presretan što ostaje u dinamu
benx

Post by benx » 03 Jan 2008, 16:14

djiki wrote:zaključak
:modrić je presretan što ostaje u dinamu
DA
zagadur

Post by zagadur » 03 Jan 2008, 17:28

Image
evo malo mom benkiju tako dragog zemljopisa.caro nonno giuseppe qui da noi in croazia e tutto aposto,non so come e da voi sul isola di cherso nella nostra carissima italia
benx

Post by benx » 03 Jan 2008, 18:01

Luka je presretan što ostaje u Dinamu!!!
djiki

Post by djiki » 03 Jan 2008, 18:10

bice zanimljivo danas evo zagi zove i najavljuje da cile nosi panj, on sjekiru a ja da moram donesti glavu :-D
zagadur

Post by zagadur » 04 Jan 2008, 01:18

mogu reć da današnji turnir ulazi u top 5 turnira od kad je mojih 105 kg u ligi.još jednom čestitke drugu djikiju za veliki jubilej 1000. utakmice u pes-umag ligi.od danas nam je jasno koliko keva negativno utječe na benkija.danas je benki bio maestralan i zaslužio je naziv prve violine
Last edited by zagadur on 04 Jan 2008, 01:21, edited 1 time in total.
zagadur

Post by zagadur » 04 Jan 2008, 01:19

dolomitočec :rollingofl :rollingofl :rollingofl
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 09:34

Utječe ili ne utječe bilo je super jebeš Mikijev jubilej pa prvi je izmislio pes kašu prvi je napravio jubilej i piše i statistike ja mu ništa ne vjerujem.

Mislav komentar: osjećam dozu ljubomore u tvojim riječima

Klopa super evo da je još koji krak ostao ne bi se žalio ali pustimo to to čemo već sa Zagijem dogovorit.

Igra općenito pa mislim da je došlo vrijeme kad nemožeš izostavit par igrača protiv bilo koga jer to svak svakog guzi.

Kako bi rekao Zagi jel ti igra Forlan da jel ti igra Knight da jel ti igra........

Benx Ali Zagi rooney mi ne igra

Evo vidili smo kako je to prednost kad imamo kuhara u lizi koji se razumije u građevisnke ide na forume zna pljucat po drugima sve super, ali malo sam ljubomoram jer sam mislio da sam ipak prepametan za ovo društvo ali Zagi mi opasno konkurira sa zabadanjem nosa u sve i svašta.
Tuntar uvijek isti, Rony suprotno od Zagija i Benxa,Čile opušten možda zbog blagdana, Milas bahat zbog majmuntooa, Mislav jubilarno bahat zbog agilitia Joaquima i naglog skoka odma iza Zagija i Benxa-a,Benx kao Benx Benx Benx evo pošto moj jubilarac nitko nije spomenuo ovo mi je drugi gol sa 40-tak metara prvo sa Scholsom i sada sa skupim Boupa Diopom
Vanja primarius je na hitnom zadatku sklapanje ordinacije na Dolomitima

Image
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 09:38

Evo ja kao poznavatelj sporta preporučujem slalom u Madoni di Campiglio gdje je favorit Natko Zrnčič Dimenšiš i passo Tonale skijaško trčanje Manuela Di Centa Talijanska bivša herojina znači 50km slobodni stil Miki bi to za tren oka prešao sa Micokovim Puntom
djiki

Post by djiki » 04 Jan 2008, 10:21

kapa dole g.benkiju koji je bio iznad svojih mogučnosti na turniru (smijao sam se do 3 ujutro doma)
hobotnica za 5. pohvale zlom kuvaru i kovi paparazzu...
slike danas tokom dana....
po meni najbolji turnir u zadnjih par godina....

ps.najpikantnije slike iz moje kartoteke izbrisane tako da zagi budes miran ;)
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 10:47

Šta da radim Miki sa ovim slikama da ih zaključam u garsonjere one dvi Image
djiki

Post by djiki » 04 Jan 2008, 10:50

a jebiga zagi pička a što ćeš :-(
zagadur

Post by zagadur » 04 Jan 2008, 11:10

čestitam djikiju jubilarnu 14 god staža u ljubljanskoj mlekarni a benkiju 12340000 torziju sa nadiom scholsom
zagadur

Post by zagadur » 04 Jan 2008, 11:19

Image
evo bolesnog andročeca prije pola sata.rano jutros je stigao na skakaonicu jer je sinoć u velikoj tajnosti izmigoljio iz grada flashdjikiju pred nosom.
benx

Post by benx » 04 Jan 2008, 11:24

Ko je to Mati Nikenen ili Miran tepež ili Ernst Vetorri ili Jiri Parma oni koji imaju malo više godina če ih znat
zagadur

Post by zagadur » 04 Jan 2008, 12:22

benx wrote:Ko je to Mati Nikenen ili Miran tepež ili Ernst Vetorri ili Jiri Parma oni koji imaju malo više godina če ih znat
to je jaroslaw andročec sakala :rollingofl
djiki

Post by djiki » 04 Jan 2008, 12:23

zagadur wrote:
benx wrote:Ko je to Mati Nikenen ili Miran tepež ili Ernst Vetorri ili Jiri Parma oni koji imaju malo više godina če ih znat
to je jaroslaw andročec sakala :rollingofl
:-D
zagadur

Post by zagadur » 04 Jan 2008, 12:28

evo pitanja za jezgru,sa kojim autom ide keva na skijanje?
Locked