Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Post by benx » 08 Mar 2008, 18:06

Kaže Vam se, ja mogu ič ča iz Bosne ali u meni uvijek ostaje Bosna!!!!!!

I ja sam 11% Bosanac
djiki

Post by djiki » 08 Mar 2008, 20:08

izvjestaj sa bojisnice:
nakon par telefonskih razgovora klaunach i zagadur se posvadjaju tako da otpada panoramski pregled zagreba, playstation i janjetina, te zagadur odlazi ubijat tugu iz protesta u okolici maksimira dok naš junak klaunach izrevoltiran odlazi u sisak pogledati segestu-istra i to prvo poluvrijeme među antitalentima a drugo među demonima. ne treba sumnjat da je užicao kesu i od jednih i od drugih s kojom odlazi u restoran siz kojeg se vide sisačke kule :cool)
benx

Post by benx » 08 Mar 2008, 20:45

Benx je bebisiter, Vanja vjerovatno gleda sa ekipom utakmicu pred tv, miki gleda film i čita Dylan Dog, a kalach igra play station, sve u svemu sprdačina a Zagi krvari na Maksimiru - jednog dana kad bude djiki imao para kupit če svemirski brod i pozvati me vjerovatno na svemirski derbi Venera Saturn i onda čemo navijat ale ale :idea :-(
djiki

Post by djiki » 08 Mar 2008, 21:32

pa kao da sam ti ja potreban za ic na utakmicu :idea
benx

Post by benx » 08 Mar 2008, 22:39

djiki wrote:pa kao da sam ti ja potreban za ic na utakmicu :idea
djiki si pročitao post izgleda da si za penziju pusti mladjima da pišu ti si kako bi rekao zagi dotrajenšeš!
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 09 Mar 2008, 00:58

Hann wrote:chopa, sta tebe ima dirati, ta ti si bosanac a ne purger :-D
ovisi koliki usko ides u pojam purger...orginalnih pravih purgera ima mozda 30.000

tocnije bi bilo pola bosanac pola tovarchina, rodjen u zagrebu i fala bogu tu sam proveo cijeli svoj zivot, cetvrtina veka bre dabre :heart:

sve u svemu nisam dotepenec ko pojedinci :cool)
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
User avatar
marte
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 611
Joined: 09 Oct 2006, 15:49
Location: kazalište snova

Post by marte » 09 Mar 2008, 01:03

Chopa wrote:
ovisi koliki usko ides u pojam purger...orginalnih pravih purgera ima mozda 30.000
istrijebilo nas mješanje rasa, točnije s dotepencima raznoraznim.
Ante, Ante, nicht Darinka...
djiki

Post by djiki » 09 Mar 2008, 11:30

Image

gdje si klaune nemogu te naći?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 09 Mar 2008, 14:58

to je bilo 1. poluvrijeme... stigli smo na drugo...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 10 Mar 2008, 10:59

imaš na slici sa koreografijom 2. u gornjem desnom kutu...
zagadur

Post by zagadur » 10 Mar 2008, 11:02

u četvrtak 13.03. 17 i 30 otvoreni turnir za umašku gerilu u prostorijama pes-umag lige.max 16 sudionika sa standardnih 20 kn učešća.još je slobodno 8 mjesta pošto andročec dovodi 8 prijatelja.turnir se igra pod radnim nazivom "zamjena za uskršnji turnir" pošto su svi relevantni članovi gerile protiv igranja turnira u velikom tjednu tj.uskršnjem vikendu.


p.s. u slučaju da ne dodju 8 žigosanih kevinih prijatelja,keva je dužan uplatit 100 kn u zajedničku kasu
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 10 Mar 2008, 11:11

daj se smiri zagi... ja bi bio najsretniji da ti ne igraš pošto uspjevaš pokvariti sve čega se uhvatiš... uskršnji turnir će se igrati a iskreno bi volio da te nema...
djiki

Post by djiki » 10 Mar 2008, 11:12

ja donosim 4. televizor :idea


p.s. u slučaju da ne dodju 8 žigosanih kevinih prijatelja,keva je dužan uplatit 100 kn u zajedničku kasu
:-st 8 x 20 je 160 koliko ja znam a ne 100 :idea
djiki

Post by djiki » 10 Mar 2008, 11:13

Kalach wrote:daj se smiri zagi... ja bi bio najsretniji da ti ne igraš pošto uspjevaš pokvariti sve čega se uhvatiš... uskršnji turnir će se igrati a iskreno bi volio da te nema...
a čuj kalach određeni ljudi moraju s obiteljima bit na uskrs uz finu kapljicu , dernjavu lea, i domaću krčku jagnjetinu :idea
zagadur

Post by zagadur » 10 Mar 2008, 11:16

Kalach wrote:daj se smiri zagi... ja bi bio najsretniji da ti ne igraš pošto uspjevaš pokvariti sve čega se uhvatiš... uskršnji turnir će se igrati a iskreno bi volio da te nema...
neznam na čemu temeljiš toliku sigurnost da će se uskršnji turnir igrat
djiki

Post by djiki » 10 Mar 2008, 11:23

ja neznam dali ću moći na uskršnji petak možda idem sa barba ivicom na kavijar i zlatne ribice.....
Last edited by djiki on 10 Mar 2008, 11:44, edited 1 time in total.
reds

Post by reds » 10 Mar 2008, 11:42

zagadur wrote:
Kalach wrote:daj se smiri zagi... ja bi bio najsretniji da ti ne igraš pošto uspjevaš pokvariti sve čega se uhvatiš... uskršnji turnir će se igrati a iskreno bi volio da te nema...
neznam na čemu temeljiš toliku sigurnost da će se uskršnji turnir igrat
Naravno da turnira ima, šta sad ti zagi pališ kalača bez veze, ako ti nemožeš doći jebiga, tvoja stvar.Ko može doči će doć, ko ima obaveze neće i gotovo.Kalač ja sam siguran za turnir i turnira će biti!!!!! :-D
reds

Post by reds » 10 Mar 2008, 11:45

djiki wrote:ja donosim 4. televizor :idea


p.s. u slučaju da ne dodju 8 žigosanih kevinih prijatelja,keva je dužan uplatit 100 kn u zajedničku kasu
:-st 8 x 20 je 160 koliko ja znam a ne 100 :idea
djiki ti ne seri bez veze, jer na drugom otvorenom turniru si imao 3, slovima TRI ČOVJEKA odnosno prije bi rekao dvojica.Prvi je Bepo, a ti i zagi vrijedite kao 1/2 čovjeka... :-(
djiki

Post by djiki » 10 Mar 2008, 11:49

reds wrote:
djiki wrote:ja donosim 4. televizor :idea


p.s. u slučaju da ne dodju 8 žigosanih kevinih prijatelja,keva je dužan uplatit 100 kn u zajedničku kasu
:-st 8 x 20 je 160 koliko ja znam a ne 100 :idea
djiki ti ne seri bez veze, jer na drugom otvorenom turniru si imao 3, slovima TRI ČOVJEKA odnosno prije bi rekao dvojica.Prvi je Bepo, a ti i zagi vrijedite kao 1/2 čovjeka... :-(
pa zagi te sprdava ne ja, ja samo konstantujem :idea premješten je turnir i uzda mo se u tvoje sposobnosti :idea

ps.bilo nas 4 :cool)
zagadur

Post by zagadur » 10 Mar 2008, 11:51

keva nisi dobro pročitao moj post.lijepo sam napisao da RELEVANTNI članovi nisu za uskršnji turnir,a ti od davno nisi relevantan.nikoga ja ne palim jer nemam za to potrebe.kao što kalač dolazi iz zg za uskrs doma da bude sa svojom obitelji tako i ostali žele biti sa obiteljima za uskrs.turnir se može održat a koliko će ljudi igrat to je drugi par rukava
Locked