Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 22 Feb 2008, 10:31

i tu završava priča... jbt pa vi raspravljate o tome kao o pitanju egzistencije ili dali ćemo baciti atomsku bombu u buje ili u piran...
djiki

Post by djiki » 22 Feb 2008, 11:59

sad se vozio sa najdesnijim eksponatom umaske politicke scene, covjekom koji je vise pobio cetnika u ratu nego bi stali na titanic, covjek koji ne skrece na raskrscima ljevo, covjek koji voli albance vise nego hrvate, covjek koji voli hrvatsku vise od ikoga (osim pojedinih djelova kao sto je dalmacija) g.zagadurom i tako ja cekao njega na parkingu u autu i na sto naletim medju njegovim drzavotvornim cedejima? na cecu live i na techno verziju uzickog kola :-puke kako bi rekao benx takvi smo mi hrvati :-(
zagadur

Post by zagadur » 22 Feb 2008, 12:32

djiki wrote:sad se vozio sa najdesnijim eksponatom umaske politicke scene, covjekom koji je vise pobio cetnika u ratu nego bi stali na titanic, covjek koji ne skrece na raskrscima ljevo, covjek koji voli albance vise nego hrvate, covjek koji voli hrvatsku vise od ikoga (osim pojedinih djelova kao sto je dalmacija) g.zagadurom i tako ja cekao njega na parkingu u autu i na sto naletim medju njegovim drzavotvornim cedejima? na cecu live i na techno verziju uzickog kola :-puke kako bi rekao benx takvi smo mi hrvati :-(
pa ja sam oličenje pravog hrvata:sto i kusur kila,ceca u radiju i članska iskaznica hsp-a kraj mjenjača :cool)
Chile

Post by Chile » 22 Feb 2008, 16:09

zagadur wrote:jedna stvar mora biti jasna.mi smo prostoriju dobili na foru kluba navijača jer smo je samo tako mogli dobit.ona će služit prvenstveno radi pesa ma koliko god se to nekima ne svidjalo.ja jesam za prostoriju nekog polu otvorenog tipa a to znači da mi znamo ko tamo dolazi.kučni red se mora pod hitno usvojit. u prostoriji nema tuluma,pijanki i sličnih dogadjanja,nema u subotu poslje amerikana "idemo u prostoriju",max 4 ključa u opticaju,nema dovodjenje i sakupljanje ekipe u prostoriju jer ako nam ne treba reklama netreba nam ni da pola grada zna gdje je prostorija,nema donošenja odluka vezano uz prostoriju bez konzultacije sa ostalima npr.donjet ću ja ormar,vrata i sliku i to ćemo stavit ovdje ili ondje.trebaju se znati i dužnosti svakog ko dolazi u prostoriju a ne da netko donese jedan polu ispravni tv pa d odmah misli da može nešto odlučivat.vezano uz novinara to će se odlučit u krugu nas 5-6 plus kalach a sigurno nam neće juniori davat sugestije i savjete.ja sam svoj stav već iznio a to je da ću se na demokratski način poklonit većini.ako je većina kontra novinara, novinara nećemo zvat i točka.

PS. kova je već počeo spominjat gocu i ravleta u kontekstu prostorije i to mu je 45 plaketa manje
pa tu si sve reko!!
šta se buniš onda kad ljudi pričaju da smo dobili na prjevaru?
Nekima je ova prostorija samo za pes, a meni je za pes,klub navijača,druženja i itd.
Prije si govorio da su svima vrata otvorena a čim je ušao neki moj junior si počeo srati. Ljudi su došli pomoći i sudjelovati u tome, a ne naređivati i sami uređivati prostor kao što ti govoriš!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 22 Feb 2008, 17:24

predlažem da se u prostoriju stave par kreveta na kat a ja ću se pobrinuti da napunim barem 7-8 tjedana na sezonu... razmišljao sam o 20 eura po osobi noćenje... benx bi se isto mogao potruditi oko bookinga... sve u svemu dobar posao...
djiki

Post by djiki » 22 Feb 2008, 20:16

benx nek otvori stand sa mjenjacnicom unutra i u suradnji sa tuntarom depo za prikolice.....
moje misljenje je da klub mora biti otvoren za juniore (kako bi benx rekao jebiga naši su :-D) ,svi su odreda ok i imaju postovanja prema nama starijima, s time da se ne stvori prevelika kriticna masa (recimo pored nas sa pesa da bude jos 5-6 ljudi koji su u djiru) i da se drzi do kucnog reda znaci nema pijanka unutra, droge i buke nakon određenih ura.takodjer serala oko prostora da budu nepodobni dolje...mislim da je to ok.....da druzenju, da otvorenosti ne divljanju i sranjima...takoder 4 covjeka koji ce imati kljuceve ce imati potpunu odgovornost za ljude koje uvode unutra.....
mislim da je to ok i kompromisno rješenje i da su svi onda zadovoljni s tim....
s malim zakasnjenjem preostale slike prostora :

Image

Image

Image
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 22 Feb 2008, 21:08

Prostrano, nice. :bravoo
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
djiki

Post by djiki » 22 Feb 2008, 21:16

maccro wrote:Prostrano, nice. :bravoo
tenx :heart:
steta sto nisam slikao kad smo dobili prostor bilo je katastrofa, nakon 3 tjedna rada i 5000 kn materijala uspjeli smo sve rijestiti
djiki

Post by djiki » 22 Feb 2008, 21:48

btw. kova paparazzo je vidio tihog i ovaj bez srama pitao da kad ce domjenjak :-( :-puke
benx

Post by benx » 22 Feb 2008, 23:40

Kalach wrote:predlažem da se u prostoriju stave par kreveta na kat a ja ću se pobrinuti da napunim barem 7-8 tjedana na sezonu... razmišljao sam o 20 eura po osobi noćenje... benx bi se isto mogao potruditi oko bookinga... sve u svemu dobar posao...
Već sam ja u Essenu prodavao aražmane za tvoju Yachtu i tako je moja i od banke ništa opljačkao goste i pobjegao!
djiki

Post by djiki » 23 Feb 2008, 09:34

napravljene autonaljepnice za hard core fanove naseg kove:

Image

predbiljeske na pm
reds

Post by reds » 23 Feb 2008, 10:01

benx wrote:
Kalach wrote:predlažem da se u prostoriju stave par kreveta na kat a ja ću se pobrinuti da napunim barem 7-8 tjedana na sezonu... razmišljao sam o 20 eura po osobi noćenje... benx bi se isto mogao potruditi oko bookinga... sve u svemu dobar posao...
Već sam ja u Essenu prodavao aražmane za tvoju Yachtu i tako je moja i od banke ništa opljačkao goste i pobjegao!
Benki, da još staviš i koji interpunkcijski znak nebi bilo loše... :-D
djiki

Post by djiki » 23 Feb 2008, 10:19

reds wrote:
benx wrote:
Kalach wrote:predlažem da se u prostoriju stave par kreveta na kat a ja ću se pobrinuti da napunim barem 7-8 tjedana na sezonu... razmišljao sam o 20 eura po osobi noćenje... benx bi se isto mogao potruditi oko bookinga... sve u svemu dobar posao...
Već sam ja u Essenu prodavao aražmane za tvoju Yachtu i tako je moja i od banke ništa opljačkao goste i pobjegao!
Benki, da još staviš i koji interpunkcijski znak nebi bilo loše... :-D
istina razbijam glavu vec 3 sata i nemogu dokucit zadnji dio poruke....
zagadur

Post by zagadur » 23 Feb 2008, 12:27

zagadur

Post by zagadur » 23 Feb 2008, 12:33

djiki

Post by djiki » 23 Feb 2008, 12:38

zagadur wrote:http://www.youtube.com/watch?v=0wxJ3Gfj ... re=related
300 hiljada ljudi je kralo :rollingofl
luda drzava ludi ljudi.....
djiki

Post by djiki » 23 Feb 2008, 18:42

chile mala replika, svaka cast deckima nesto su pomogli, ali kasno su na kosovo polje dosli.svaka cast giri na kaucu i teveju to se veoma cjeni, ali bi ipak trebalo mu malo podrezati krila previse je ufuran i gura se svugdje to treba ovako nako a 2 sata je unutra....
nadalje zagi je serator,provokator i svakav gad ali lažov nije, ja mu vjerujem da je pribac rekao sto je rekao, na kraju krajeva ima i svjedoka koje mozemo zvati, a uostalom i mali uvijek prica stvari koje zeli sugovornik cuti i veoma je prevrtljiv....tako da je kod mene po pitanju prostora u debelom zutom kartonu, ako ne i crvenom....
ja vas juniore jako volim i cjenim , ti to dobro i znas kroz povijest naseg poznavanja, ali krajnje je licemjerno ponasanje malog pribca.....
toliko o tome.....
djiki

Post by djiki » 23 Feb 2008, 18:46

u ponedeljak posljije turnira je sastanak po pitanju kucnog reda u relaciji:
djiki-reds-benx-kova-chile-zagadur-tuntar....
benx

Post by benx » 23 Feb 2008, 21:05

Ja isto vjerujem Zagiju 110% jer sam sa uvjerio u to čak jedanput je došla marica ali nije pisalo na kombiju policija nego Svećenstvo-svećenici security i iz marice vadili jadnog Zagija u ispovjedaonicu(grubo), i onda sam ja intervenirao dao šaku u glavu tim pedofilima i rekao da je Zagi pošten i častan čovjek i da nema šta radit u crkvi se ispovjedat. I tako sam ga ukurcao u tempru i odveo sam se Garibaldijevom ulicama i vikao po obližnjim slastičarnama jebla Vas republika Kosovo. Dok sam se ja veselio sin od Šabanovića me je dočekao u Tondu i gađao sačmaricom Zagi me nije branio nego me je krivo navodio falšom navigacijom prema braći Šabanović(Ovo nema veze sa prostorom nego malo šale gdje ima i dima vjerovatno nema vatre).

by Benx :-D Grimmove bajke :-ss
djiki

Post by djiki » 23 Feb 2008, 21:18

3 točke 0 zareza, popravljas se benki
Locked